Ana sayfa H Rüyada hizmetkar görmek

Rüyada hizmetkar görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada hizmetkar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada hizmetkar görmek

# Rüyada hizmetkar görmek husumet ve zulme işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman tarafından öldürüleceğinize işarettir.
Rüyada hizmetkar görmek ne anlama gelir?
# Saniyen sağlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bu rüya, onun hakkında hayırdır.
Rüyada hizmetkar görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Behâüddîn Zekeriyyâ Muhammed Bin Kutb-Üd-Dînnin tabirinde kadınlar için zinet, iftihar ve güzelliğe delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal ile tâbir olunur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 473 ( dörtyüzyetmişüç )
Rüyada hizmetkar görmek Engür ÜRKMEZ tarafından 16.04.2017 – 16:24 tarihinde İzmir / Bornova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

251 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Cahiliye insanları, devenin etini, karnındakinin hamileliği vaktine satarlardı. "Karnındakinin hamileliği" devenin karnındakini doğurması, doğanın da büyüyüp hamile kalmasıdır. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bu alış-verişi yasakladı." Buhârî'nin bir rivayetinde "…sonra karnındaki de doğar" denir.Buhârî, Büyû 61, Menâkıbu'l-Ensâr 26, Selem 8; Müslim, Büyû 5-6, (1514); Tirmizî, Büyû 16, (1229); Ebu Dâvud, Büyû 24, (3370); Nesâî, Büyû' 67, 68 (7, 293-294); İbnu Mâce, Ticarât 24, (2197); Muvatta, Büyû 62, (2, 653-654).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here