Ana sayfa H Rüyada hizmetkar görmek

Rüyada hizmetkar görmek

34
0
PAYLAŞ

Rüyada hizmetkar görmek

Rüyada hizmetkar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hizmetkar görmek yakın zamanda huzura kavuşulacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de bir faciayla karşılaşacağınıza ve kurtulacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak çevrede bir cinayet işlenmesine tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesine delâlet eder.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda ömrünüzün uzayacağına ve işinizin düzene gireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gurur duyacağınız bir iş yapacağınıza ve servet elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )
Rüyada hizmetkar görmek Mirzat BAZİKİ tarafından 07.09.2016 – 22:00 tarihinde Şanlıurfa / Viranşehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

198 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Satışında, satın alışında, borcunu ödeyişinde cömert ve kolaylaştırıcı davranan kimseye Allah rahmetini bol kılsın."Buhârî, Büyû 16; Tirmizî Büyû 75, (1320).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here