Rüyada hücreden kaçmak

Rüyada hücreden kaçmak

<?php echo

 #   Rüyada hücreden kaçmak hizmetkarın Müslüman, güvenilir ve dindar biri olduğuna işarettir. Saniyen gerçek yaşamda elindeki malı veya parayı kaybeder.Bazende kişinin borçların ve sıkıntıların verdiği ağırlığın altında ezilmekten dolayı çıkan kamburundan kurtulacağına ve üzüntülerden, dertlerden bükülmüş belinin artık doğrulacağına delalet eder.
 #   Rüyada hücreden kaçmak şiddetli bir belaya uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de din ve iman kuvvetine delâlet eder.
 #   Rüyada hücreden kaçmak gönül uyanıklığına ve kalbdeki nura delâlet eder. Rabian ziynette eksikliğe işarettir.
 #   Ünlü Düşünür Muhammed Bin Ali El-Mısrînin tabirinde rüya sahibinin hayatındaki ve çevresindeki kişilere tabir edilir.
 #   Rüyada hücreden kaçmak çok takdir edildiğine ve her zaman iyi yönleri ile insanlara anlatıldığına rüyayı gören kişinin işlerinde bazı aksaklıklarla karşılaşacağına gün geçtikçe daha büyük başarılar kazanarak insanlar arasında adından sıkça söz ettiren ünlü bir kişi olacağına kendisini yöneterek delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada hücreden kaçmak Mihrap AZRAK tarafından 30.03.2017 – 10:48 tarihinde Hatay / Yayladağı şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

983 – Zeyd İbnu Hâlid radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular:"Kim Allah yolunda bir askerin teçhizatını temin ederse bizzat gaza yapmış olur. Kim, gazaya çıkan bir askerin geride kalan ailesine hayırlı himayede bulunursa gaza yapmış olur."Buharî, Cihâd 38; Müslim, Emâret 135,136, (1899); Ebu Dâvud, Cihâd 21, (2509); Tirmizî, Fedâilu'l-Cihâd 6, (1628); Nesâî, Cihd 44, (6, 46).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here