Ana sayfa H Rüyada hücreden kaçmak

Rüyada hücreden kaçmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada hücreden kaçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada hücreden kaçmak

# Rüyada hücreden kaçmak hamile eşiniz varsa, doğum sırasında çocuğunuzun öleceğine ve eşinizin hayatta kalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir tacirin size zarar vereceğine işarettir.
Rüyada hücreden kaçmak ne anlama gelir?
# Saniyen rahmet kapılarının yüzünüze açılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kız ile tâbir edilir.
Rüyada hücreden kaçmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu EbüL-Hasan Selem Bin Hüseyin El-Bârusînin tabirinde sülalenin önde gelenlerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dostlardan birinin hastalığına veya bir törene işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 110 ( yüzon )
Rüyada hücreden kaçmak Çeviker TOPALAN tarafından 30.05.2017 – 09:30 tarihinde Mardin / Savur şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1847 – Hz. AIi radıyallâhu anh'nin anlattığına göre, "Bir mükâteb ona gelerek: "Kitâbet borcumu ödemekten âciz kaldım, bana yardım et" dedi. Ona şu cevabı verdi: "Sana, Resülullah aleyhissalâtu vesseIâm'ın bana öğretmiş bulunduğu bir duayı öğreteyim. Onu okuduğun takdirde Sıyr dağı kadar borcun da olsa, Allah onu sana bedel öder. Şöyle diyeceksin: "AIIah'ım, yeterince helalinden vererek beni haramından koru. Lütfunla ver, başkasına muhtaç etme."Tirmizi, Daavât 121, (3558).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here