Ana sayfa H Rüyada hücreden kaçmak

Rüyada hücreden kaçmak

24
0
PAYLAŞ

Rüyada hücreden kaçmak

Rüyada hücreden kaçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hücreden kaçmak refah ve genişliğe, rızık ve mala ve müjdeli habere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  aynı yıl içinde sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak fakirlik ve mahrumiyet ile tâbire şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise ahirete faydası olmayan işlerle vakit geçirmeye delâlet eder.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda çarşısı kurulan mahallenin adının kötüye çıkacağına, bazı değerlerden uzaklaşacağınıza, maddi konular içeren görüşler sunacağınıza veya kendi hakkınızda görüş belirteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygın kimselerle dostluk kuracağınıza ve onlardan faydalanacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 483 ( dörtyüzseksenüç )
Rüyada hücreden kaçmak Çerçi AKTÜRK tarafından 08.05.2016 – 23:42 tarihinde Avusturya / Eisenstadt şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3565 – Nesâi'nin bir diğer rivâyeti şöyledir: "… Başını meshetti.'' Şû'be, bir defasında alnından başının gerisine kadar (eliyle) işâret etti. Sonra dedi ki: "Ellerini tekrar geri getirip getirmediğini bilmiyorum.''Nesâi, Tahâret 76, (1, 68-69).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here