Ana sayfa H Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

45
0
PAYLAŞ

Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hz ebubekirin ismini görmek ömrünüzün uzun, malınızın nesilden nesle kalıcı olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçici bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak işlerin zorlaşacağına ve meşakkate tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşam boyu zorluklara delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için ucuzluk, bereket, nimet ve çok mala delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) İzzet , b) Şeref , c) Hayırlı evlat…
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 888 ( sekizyüzseksensekiz )
Rüyada hz ebubekirin ismini görmek Findik AKÇALI tarafından 19.06.2016 – 07:40 tarihinde Rize / Fındıklı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu âlemde işini bilenden çok, eşini bulan rahat eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here