Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

Rüyada hz ebubekirin ismini görmek

<?php echo

 #   Rüyada hz ebubekirin ismini görmek bazı yorumlara göre kısmetinizin açılacağını ve çok mutlu olacağınızı gösterir. Saniyen rüyanın tam tersine işaret eder ve hayırlara rivayet edilir.Bazende çalışma hayatının yorucu geçeceğine, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, bu süreçte pek çok yeni kişiyle tanışıp, yepyeni projelerle uğraşacağına işaret eder.
 #   Rüyada hz ebubekirin ismini görmek şeref ve büyüklük kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ulûvv-i mertebeye delâlet eder.
 #   Rüyada hz ebubekirin ismini görmek şöyle de tâbir edilmiştir: a) Mal , b) Dinde salâh , c) Güzel kadın , d) Hayır , e) Menfaat ve rızık. Rabian sağlığınızın çok iyi olduğuna işarettir.
 #   Büyük Rüya Tabircisi Şeyh Muhibbüddîn Muhammed Bin Ebû Bekrnin tabirinde kıtlığa, yokluğa ve itibarını yitirmeye işaret eder.
 #   Rüyada hz ebubekirin ismini görmek bazen alttan almanız ve eşinize karşı hoşgörülü davranmanız gerektiğine iş hayatında ortaya koyduğu çalışmaları fırsat kollayan düşmanlar tarafından hiç beklenmedik bir anda alınan zarara ve sıkıntıya imtina ettiği bazı konularda artık çıkar yol olmadığını düşünerek hareket edeceğine ve gerekirse bazı insanlarla bağlarını tamamen koparacağını delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada hz ebubekirin ismini görmek Oğuz SÜLEYMANZADE tarafından 01.08.2017 – 21:43 tarihinde Kars / Arpaçay şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Vaktiyle adamın biri Ebu Bekir Şiblî (k.s)’a:Bu yolda ilk önce kim sana kılavuz oldu, diye sordu. Şiblî şu cevabı verdi:Bir gün su kıyısında bir köpek gördüm. Öyle susuzdu ki bir zerrecik takati kalmamıştı. Suda gördüğü kendi aksini başka bir köpek sandığından korkuyor, su içemiyor, su kıyısından kaçıyordu. Nihayet susuzluktan perişan hale geldi. Dayanamadı, birdenbire kendini suya attı. Böylece korktuğu diğer köpek kayboldu, gözünün önünden gitti. Yani düşmanı yine kendisiydi, o an ortadan kalkıverdi. Bu hakikat bana böyle apaçık görününce iyice anladım ki nefsim bana perde. Bunun üzerine kendimde fani oldum, nefsin arzularını terk ettim ve işim yoluna girdi. İşte bu yolda bana ilk önce bir köpek böyle kılavuzluk etti.”Ey oğul! Sen de kendi gözünün önünden kalk! Sana perde olan sensin. Sen de bir kıl kadar varlık kalsa ayağına ağır bir zincir vurmuş demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here