Ana sayfa I Rüyada ıhlamur kokusu

Rüyada ıhlamur kokusu

6
0
PAYLAŞ

Rüyada ıhlamur kokusu

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıhlamur kokusu

# Rüyada ıhlamur kokusu düşmanların mağlubiyeti ve ferahlanmak olarak tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de itibar kazanacağınıza işarettir.
Rüyada ıhlamur kokusu ne anlama gelir?
# Saniyen bir hediye alacağınıza tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise üç şekilde tabir olunur: a) Sultan , b) Cesur ve şeci adam , c) Kuvvetli ve amansız düşman.
Rüyada ıhlamur kokusu nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Muhyiddîn-İ Arabînin tabirinde cinlerden yana bir zarar görmeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kuvvetli bir yer yapmaya ve kaleye delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 714 ( yediyüzondört )
Rüyada ıhlamur kokusu Abdüzzeki SOBACI tarafından 23.05.2017 – 17:10 tarihinde Eskişehir / Han şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1669 – Katâde rahimehullah anlatıyor: "Bu yıldızlar üç maksatla yaratıldı:1- Allah onları semaya zinet ve süs kıldı.2- Şeytanlara atılacak taş kıldı.3- Geceleri istikamet tayin etmede işaretler kıldı. Kim yıldızlar hakkında bunlar dışında bir te'vil ileri sürerse kendi ilâve ettiği hissesinde hataya düşer, nasibini kaybeder, mânasız bir yükün altına girer ve hakkında bilgisi olmayan, peygamberler ve meleklerin bile bilmekte âciz kaldıkları bir şeye burnunu sokmuş olur. Allah'a yeminle söylüyorum: Allah hiç kimsenin ne hayatını, ne rızkını, ne de ölümünü herhangi bir yıldızla irtibatlı kılmamıştır. Aksini iddia edenler Allah hakkında yalan söyleyerek iftira ediyorlar…"Rezîn ilavesidir. Ancak, (hakkında bilgisi olmayan) ibâresine kadar olan kısmı, Buhârî, Bed'ül-Halk'da (3. bab) senetsiz olarak kaydetmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here