Rüyada ırgat görmek

Rüyada ırgat görmek

<?php echo

 #   Rüyada ırgat görmek ağır bir hastalıktan kurtulacağınıza veya bir haram işleyeceğinize işarettir. Saniyen manevi bakımdan huzura erişileceğinin işareti demektir.Bazende yeni ve güzel atılımlar gerçekleştirmeye, hayırlı olaylar yaşamaya, iyi kalpli, yardımsever, hatır bilen, kadri ve gönlü yüce kimselerle karşılaşmaya ve onlardan gelecek faydaya, mal sahibi olmaya, rahat bir hayat sürmeye, borçları ve hastalıkları aşmaya, sorunlar karşısında soğukkanlı olup, etrafı yatıştırmaya delalet eder.
 #   Rüyada ırgat görmek on vech ile tabir olunur: a) Doğru söz , b) İstek ve arzu , c) Memuriyet , d) Cem edilmiş mal , e) Sadık dost , f) Evlat , g) Hizmetçi , h) Geniş rızık , ı) Kolay geçim , i) Emniyet… Rüya aynı zamanda duanın kabul edilmesine , ihtiyaçların görülmesine ve hastalıktan şifaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dertlere ve kötü günlere rivayet edilir.
 #   Rüyada ırgat görmek geniş rızka, gönül safasına delâlet eder. Rabian üzüm mevsimiyse, zahmetle elde edilen mala işarettir.
 #   Ünlü Alim Cevcerînin tabirinde rüyayı gören kişinin, etrafında bulunan kişilerden bazıları tarafından çok kıskanıldığına, yaptığı hamlelerin sürekli engellenmek istendiğine, attığı her adımda birçok büyük ve zarar verici sorun ile karşılaştığına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşadığına, çok büyük üzüntüler çektiğine ve epey bir zaman önce etrafındaki insanların kendisine ihane
 #   Rüyada ırgat görmek bu kişiler korkulacak kişiler değil sadece gıybet etmekle kalan rüya sahibi hastalığından kurtulur çok büyük sıkıntılar yaşayan ve nerdeyse psikolojisi bozulacak olan bir akrabasının destek istemesi üzerine yardıma gideceğine düşmanlara galip gelmek ve rüşdünü ispat etmek manasını da taşır delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ırgat görmek Şehsüvar KAMACI tarafından 18.05.2017 – 04:24 tarihinde Denizli / Güney şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aynı avucunun parmağıyla, kamer'i parça etmesi ve aynı el, çeşme gibi on parmağından suyun akması ve bir orduya içirmesi ve aynı el hastalara ve yaşlılara şifa olması, elbette o mübarek el, ne kadar harika bir mucizeyi kudreti ilahiyle olduğunu gösterir. Güya ahbap içinde o elin avucu küçük bir zikirhane-i süphanidir ki, küçücük taşlar dahi içine girse, zikir ve tesbih ederler. Ve a'dâya karşı, küçücük bir cephaneye Rabbânidir ki; içine taş ve toprak girse, gülle ve bomba olur. Ve yaralılar ve hastalara karşı, küçücük bir eczahane-i Rahmandır ki, hangi derde temas etse derman olur. Ve celâl ile kalktığı vakit, kamer'i parçalayıp, kab-ı kavseyn şeklini verir ve celal ile döndüğü vakit, âb-ı kevser akıtan on musluklu bir çeşme-i rahmet hükmüne girer. Acaba böyle bir zât'ın bir tek eli, böyle acip mu'cizata mashar ve medar olsa; o zât'ın, hâlik-ı kâinat yanında ne kadar makbul olduğu ve davasında ne kadar sadık bulunduğu ve o el ile biad edenler, ne kadar bahtiyar olacakları, bedâhet derecesinde anlaşılmaz mı?p;

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here