Ana sayfa I Rüyada ırgat görmek

Rüyada ırgat görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ırgat görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ırgat görmek

# Rüyada ırgat görmek azizlik, zenginlik, ferahlık, sevinç ve selim bir kalbe malik olmaya delâlet eder. Ve o kişi muradının incisini elde eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.
Rüyada ırgat görmek ne anlama gelir?
# Saniyen asla akıl ve hayaline gelmeyen bir kadınla evlenmeye delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise az bir rızka işarettir.
Rüyada ırgat görmek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû Bekr İbni Fûrek Muhammed Bin Hasen İsfehânînin tabirinde topladığınız miktar kadar menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bu rüya, sahibine göre tabir edilir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 184 ( yüzseksendört )
Rüyada ırgat görmek Heybetullah BEKLER tarafından 23.03.2017 – 01:25 tarihinde Kahramanmaraş / Afşin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Davamız kuru bir dava değil, dünyaya İslami hâkim kılma davasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here