Ana sayfa I Rüyada ırmaktan su içmek

Rüyada ırmaktan su içmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ırmaktan su içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ırmaktan su içmek

# Rüyada ırmaktan su içmek büyüklük elde edeceğinize ve yapmak istediğiniz büyük bir işi gerçekleştireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir hırsıza nasihat edeceğinize işarettir.
Rüyada ırmaktan su içmek ne anlama gelir?
# Saniyen ecir ve sevaba delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise muradının incisini elde etmeye işarettir.
Rüyada ırmaktan su içmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Sadr-Üş-Şehîd Ömernin tabirinde sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karışık işlere delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 21 ( yirmibir )
Rüyada ırmaktan su içmek Mahyettin PAKDİL tarafından 05.03.2017 – 23:16 tarihinde Avusturya / St. Pölten şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5897 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ümmetimin hepsi affa mazhar olacaktır, günahı aleni işleyenler hariç. Kişinin geceleyin işledigi kötü bir ameli Allah örtmüştür. Ama sabah olunca o: "Ey falan, bu gece ben şu şu işleri yaptım!" der. Böylece o, geceleyin Allah kendini örtmüş olduğu halde, sabahleyin, üzerindeki Allah'ın örtüsünü açar. İşte bu, günahı aleni işlemenin bir çeşididir."Buhâri, Edeb 60; Müslim, Zühd 52, (2990).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here