Rüyada ırmaktan su içmek

Rüyada ırmaktan su içmek

<?php echo

 #   Rüyada ırmaktan su içmek kötü haber ve üzüntüye işarettir. Saniyen üzüntü, keder, sıkıntı ve serlerin defedilmesine alâmettir.Bazende rüya sahibinin çevresi ve ailesi tarafından asla kabul görmeyen bir durum içinde olduğu ve gayrimeşru bir ilişki yaşadığı yönünde de yorumlanabilir.
 #   Rüyada ırmaktan su içmek hakim ve savcıların reisleri ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de hastanın şifa bulmasına ve afiyetine delâlet eder.
 #   Rüyada ırmaktan su içmek rızkınızın bollaşacağına işarettir. Rabian düşünmeden yaptığı davranışlar nedeniyle başı dertten kurtulmayacak demektir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Molla Muhteremnin tabirinde rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği çalışmalar ile kazanacağı başarılar sayesinde daha iyi yerlere geleceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.
 #   Rüyada ırmaktan su içmek maddi anlamda da oldukça iyi getirisi olan yakında güzel bir haber alacağınıza veya çok yakın zamanda başınıza gelecek bazı hadiselere güvendiği kişilerin kendisine hakarete varan sözler edeceği ve bu durumun kendisini derinden etkileyeceği siyah araba ise asalete ya da zengin olmaya ve maddi sorunlardan kurtulmaya delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ırmaktan su içmek Lilifer GÜRDAL tarafından 18.04.2017 – 07:50 tarihinde Muş / Malazgirt şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Peygamberimiz işaret parmağı ve orta parmağıyla işaret ederek: “Gerek kendisine ve gerekse başkasına ait herhangi bir yetimi görüp gözetmeyi üzerine alan kimse ile ben, cennette işte böyle yanyanayız” buyurmuştur.Buhârî, Talâk, 25, Edeb, 24; Müslim, Zühd, 42

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here