Ana sayfa I Rüyada ışıklı kuyu görmek

Rüyada ışıklı kuyu görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada ışıklı kuyu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ışıklı kuyu görmek

# Rüyada ışıklı kuyu görmek düşmanınıza yenik düşeceğinize veya bazı tabircilere göre bir daha kız çocuğunuzun olmayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir mülke mâlik olmağa delâlet eder.
Rüyada ışıklı kuyu görmek ne anlama gelir?
# Saniyen rüya bazı kere ters tecelli eder. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanların mağlubiyeti ve ferahlanmak olarak tâbir edilir.
Rüyada ışıklı kuyu görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Emîr Hasen Sencerînin tabirinde dindarlığa alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yalan habere işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 912 ( dokuzyüzoniki )
Rüyada ışıklı kuyu görmek Ari BULUR tarafından 04.11.2017 – 20:04 tarihinde Mersin / Erdemli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim maldan hayırlıdır; ilim seni korur, sen ise malı korursun. Mal, vermekle azalır, ilim öğretmekle çoğalır. Mal sahipleri malın zevaliyle zeval bulup giderler.Hz. Ali (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here