Rüyada ışıklı kuyu görmek

Rüyada ışıklı kuyu görmek

<?php echo

 #   Rüyada ışıklı kuyu görmek kötü insanlar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen rızka işarettir.Bazende rüya sahibi bir yakının rahatsızlığının iyileştiği ve sağlığına kavuştuğu haberini alacaktır.
 #   Rüyada ışıklı kuyu görmek yaptıklarınızdan tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de öğrenim çağındaki kişiler için geleceğin çok parlak olacağına ve başarılı bir çalışma hayatına, kariyer dolu bir iş hayatına işarettir.
 #   Rüyada ışıklı kuyu görmek saadet ve selâmete işarettir. Rabian ummadığınız bir yerden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
 #   Ünlü Alim Şah Muhammed Çelebinin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, istediği bir işten çok hayırlı bir teklif alacağına ve bu sayed
 #   Rüyada ışıklı kuyu görmek dost sanılan uyumlu eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına yakın bir zaman için bir kötülük yapmak için adım atacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ışıklı kuyu görmek Emin MAMMADOV tarafından 19.08.2017 – 18:57 tarihinde Burdur / Karamanlı şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1846 – Yine Hz. Enes radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim cenneti üç kere isterse, cennet: "AIIah'ım onu cennete koy" der. Kim AIIah'tan üç sefer ateşe karşı koruma taleb ederse, cehennem: "AIIah'ım onu ateşten koru" der.Tirmizi, Cennet 27, (2575); Nesâi, İsti'âze 56, (8, 279); İbnu Mâce, Zühd 39, (4340).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here