Rüyada ışıklı top görmek

Rüyada ışıklı top görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ışıklı top görmek

# Rüyada ışıklı top görmek ilim, hidayet, sevinç, sürür, evlenmek ve evlada delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada ışıklı top görmek ne anlama gelir?
# Saniyen zalim bir yöneticinin ortaya çıkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise harap olmuş olduğunu görmek, keder ve üzüntüye işarettir.
Rüyada ışıklı top görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İsmâil Bin Eyyûbnin tabirinde zahmetsiz elde edilecek rızıka yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçim konusunda zorlanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 168 ( yüzaltmışsekiz )
Rüyada ışıklı top görmek Feyfuri GEZİCİ tarafından 30.07.2017 – 22:43 tarihinde Fransa / Marsilya şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dâvûd-i Tâî Hazretleri buyurdu ki:Dünyayı isteyenler, nefislerinin isteklerine karşı acelecidir. Dünya hesabıyla bedenlerini yorarlar. Hâlbuki dünyaya rağbet, dünya ve âhirette yorgunluktan başka bir şey değildir. Zâhidlik ise dünyada ve âhirette rahatlıktır. Öyle ise arslandan kaçar gibi dünyayı isteyen insanlardan kaçmalıdır."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here