Ana sayfa I Rüyada ıslak el tutmak

Rüyada ıslak el tutmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslak el tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslak el tutmak

# Rüyada ıslak el tutmak cimri bir lider olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinde salâha ve imanda kuvvete delâlet eder.
Rüyada ıslak el tutmak ne anlama gelir?
# Saniyen dört şekilde tabir olunur: a) Din ve dünya ile meşgul olmak , b) Mal , c) Menfaat , d) Zahmet ve meşakkatle hasıl olacak rif at (Yükseklik). Bazı rüya tabirlerinde ise halk ile iyi geçinmeye delâlet eder.
Rüyada ıslak el tutmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Ahmed Bin EbüL-Hayrnin tabirinde insanlara karşı zor durumda kalabilirsiniz diye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal mal ve rızka işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 601 ( altıyüzbir )
Rüyada ıslak el tutmak Türkdoğan ALPAYCI tarafından 11.03.2017 – 00:55 tarihinde Kastamonu / Bozkurt şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6640 – Hz. Cabir İbnu Abdillah radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Tarttığınız zaman tartınızı ağır yapın."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here