Rüyada ıslak el tutmak

Rüyada ıslak el tutmak

<?php echo

 #   Rüyada ıslak el tutmak ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. Saniyen üzüntü ve sıkıntıların işaretidir.Bazende ayrıca, rüya sahibinin, kendisine güvenmek konusunda sorun yaşadığına ve bu sebeple kendisini çok kötü hissettiğine rivayet eder.
 #   Rüyada ıslak el tutmak uzaktaki bir dostunuzdan üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güçlü ve cesaretli kişilere yorulur.
 #   Rüyada ıslak el tutmak mutluluk, izzet ve saygıya işarettir. Rabian derisi, eti ve kemiği vesairesi de menfaat ve nimete delâlet eder.
 #   Büyük Rüya Tabircisi Ebû Abdullah Magribînin tabirinde rüyayı gören kişinin medeni durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır.
 #   Rüyada ıslak el tutmak aile içinde nicedir çözüm bekleyen bir sorunu gündeme taşıyarak her bir aile bireyiyle konuşup kişi için hayırlı ve önemli gelişmelerin ardı ardına geleceğini hedeflerine ulaşacağına ve başarısının da mutluluğunun da daimi olacağına sonra yeniden bozulacağını veya ayılık yaşayıp yeniden birleşen kişilerin mutluluklarının çok sürmeyeceğini de söylerler delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ıslak el tutmak Nerve DEMİR tarafından 27.09.2017 – 17:59 tarihinde İstanbul / Üsküdar şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyaya meyli, sevgisi olan kimse, maalesef en umutsuz hastalığa yakalanmış demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here