Ana sayfa I Rüyada ıslak halı taşımak

Rüyada ıslak halı taşımak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslak halı taşımak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslak halı taşımak

# Rüyada ıslak halı taşımak bir tuzak hazırlandığının haberidir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin uyumsuz ve ahlaksız biri olduğuna işarettir.
Rüyada ıslak halı taşımak ne anlama gelir?
# Saniyen hayır ve mutluluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilginç şeyler göreceğinize işarettir.
Rüyada ıslak halı taşımak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Bündar Bin Hüseyn Şirâzînin tabirinde bahtın açıklığına ve geniş rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır ile tâbir olunmaz.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 349 ( üçyüzkırkdokuz )
Rüyada ıslak halı taşımak Serhun ŞEVKİN tarafından 24.10.2017 – 07:25 tarihinde Kocaeli / Körfez şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların değeri, düşüp kalktıkları ve beraber yaşadıkları insanlardan anlaşılır. Kişi arkadaşı ile ölçülür.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here