Rüyada Islak Saç Görmek

Rüyada Islak Saç Görmek

<?php echo

 #   Rüyada Islak Saç Görmek beş veçhe ile de tâbir edilmiştir: a) Refah , b) Zenginlik , c) Helal kazanç , d) Rütbe ve makam , e) Bekar için evlilik. Saniyen işini layığı ile yerine getiren kimsedir.Bazende bu sayede hem maaşı hem de yetkisi ve makamı artacaktır.
 #   Rüyada Islak Saç Görmek mala ve nimete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sevinilecek bir haber almaya ve mutlu günler görmeye delalet eder.
 #   Rüyada Islak Saç Görmek hayır ve iyiliğe işarettir. Rabian nüfuz sahibi bir kadın hakkında haber işiteceğinize ve o kadınla dost olacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Düşünür Ebû Vefânin tabirinde rüya sahibi için her zaman esenlik bulmasına, gönül huzurunu yakalamasına, ruhunun özgür olmasına, tüm işlerinden de hayır bulmasına işaret eder.
 #   Rüyada Islak Saç Görmek genellikle iyiye yorulmaz ve hastalıklarla dolu elde ettiği zenginliğin azalmayacağı ve bu şekilde hayatına devam edeceği kişinin bazı girişimlerde bulunup tüm bunlardan büyük kar elde etmesine şehir ya da ülke değişikliği yapmak çekilen sıkıntıların bir müddet daha süreceğine kişinin hayat görüşüne zıt bir insanla çıkacağı yolculuğun kötü biteceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada Islak Saç Görmek Sılgın GÜLKAN tarafından 25.11.2017 – 17:16 tarihinde Çanakkale / Çanakkale şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kişi vardı. Cuma dışında namazlara giden biri değildi. Aynı iş yerinde çalışan arkadaşının daveti üzerine Kadir gecesini ihya etmek için birlikte camiye gittiler. Caminin ortamından, imamın ihlâsla eda ettiği teravih namazından ve namaz sonrasında yaptığı duadan çok etkilendi. Hele de namazdan sonra ziyaret ettikleri sakal-ı şeriften tarifsiz duygularla ayrıldı.Bu onun beş vakit namaza başlamasına vesile oldu. Artık aksatmadan beş vakit kılıyor, diline sahip oluyor, gözünü haramdan korumaya çalışıyordu. Dini bilgisini geliştirmek için de bir taraftan sürekli okuyordu. Bir süre sonra takdir ettiği biri oluvermişti. Şimdiye kadar boşa geçirdiğini düşündüğü ömrünü telafi etmek istercesine kendisini tamamen kulluğa vermişti.Fakat her geçen gün daha da yoğunlaşan dindarlığı bir süre sonra artık hem kendisine hem çevresine zarar verir hale gelmeye başlamıştı. İşini aksatmaya başlamıştı. İslam’ı yaşamıyorlar diyerek ailesine hayatı zehir ediyordu. Oysa onları o hale kendisi getirmişti. Şimdi ise birden değişmelerini istiyordu. Etrafındaki hiç kimsenin müslümanlığını da beğenmez olmuştu. Ona göre gerçek İslam’ı yaşayan insan sayısı parmak hesabıyla birkaç kişiden ibaretti. Çevresine kızarken kendi kulluğunu da beğeniyor değildi. Bu yüzden daha fazla ibadet etmek gerektiğini düşünüyordu.Bir sonraki yılın Kadir gecesi geldiğinde teravih namazını kılanlar arasında o yoktu. Hatta cumaya gidenler arasında da yoktu. Çabuk yorulmuştu. Etrafıyla ve hatta kendisiyle yaşadığı bu gerilimi kaldıramamıştı. Allah’ın yüklemediği yükü yüklenmesinin, aşırıya kaçmasının sonucuydu bu. Ona sahip çıkacak, itidal ve istikrarı öğretecek güzel bir ortamın bulunmaması da bu süreci hızlandırmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here