Rüyada ıslak şeker görmek

Rüyada ıslak şeker görmek

<?php echo

 #   Rüyada ıslak şeker görmek kötü bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen bol ve geniş rızka işarettir.Bazende rüya sahibi için annesinden yana kötü haberler almayacağı, onun zor günler geçirdiğini, hastalandığını ve mutsuz olduğunu görmeyeceği şeklinde tabir edilir.
 #   Rüyada ıslak şeker görmek cehenneme dahi delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır.
 #   Rüyada ıslak şeker görmek gördüğü boyaların rengine göre tâbir olunur. Rabian sabırlı, affedici ve fedakar biriyle tanışacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Filozof Sirâcüddîn-İ Kayserî Sirâc Bin Müsâfirnin tabirinde kişinin iş yaşantısının ağır olduğunu, zihinsel yorgunlukla beraber bedensel yorgunluğun da söz konusu olduğunu bildiren rüya, bir hevesle girilen işlerin sonuçlarının beklendiği gibi çıkmamasına, yeni başlanan bir ilişkide karşı tarafın kişiye yalan söylemesi yüzünden kısa süreli anlaşmazlıklar yaşanacağına, hane ye eşya almaya veya bir mal satıp
 #   Rüyada ıslak şeker görmek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına ve bu sayede son dönemlerde uğradığı zararları ortadan kaldıracağına ve uzun bir süre boyunca çok bereketli ve büyük kazançlar sağlayacak bi uzun ve sağlıklı bir ömre yapılmak istenen işi ya da gerçeğe döndürülmek istenen hayali yarıda bırakmaya iş ortamından ve ailesinden çok uzak bir yere giderek kendisini dinleyeceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ıslak şeker görmek İldemir SEYTİN tarafından 05.07.2017 – 22:00 tarihinde Isparta / Uluborlu şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Katı kalplilik, çok yalan ve hasetten meydana gelir.Hz. Ebubekir r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here