Ana sayfa I Rüyada ıslak şeker görmek

Rüyada ıslak şeker görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslak şeker görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslak şeker görmek

# Rüyada ıslak şeker görmek düşmanın fitnesinden güvende kalacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir.
Rüyada ıslak şeker görmek ne anlama gelir?
# Saniyen kadına da işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bekâr ise, evliliğe delâlet eder.
Rüyada ıslak şeker görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür İbn-İ Arrâknin tabirinde emniyette olacağınıza ve sıkıntıyla karşılaştığınız takdirde ondan kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için keder ve sıkıntıya delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 46 ( kırkaltı )
Rüyada ıslak şeker görmek Rikkat KARÇİN tarafından 26.02.2017 – 05:16 tarihinde Kütahya / Tavşanlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabır, şikâyeti terk edip, Allah’ın takdirine razı olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here