Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek

Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek

# Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek yalan habere ve düşmanlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de günaha işarettir.
Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek ne anlama gelir?
# Saniyen baba ve baba tarafından olan akrabalara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise melikin adamlarından gelecek bir mala işarettir.
Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Molla İzârî Kâsım El-Bağdadî El-Germiyânînin tabirinde evlilik hayatınızda mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı ev halkı için harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 461 ( dörtyüzaltmışbir )
Rüyada ıslak tuvalet kağıdı görmek Rüveyda TUNÇAY tarafından 02.11.2017 – 23:43 tarihinde Amasya / Gümüşhacıköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennet biletinin ücreti salih amellerle ödenir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here