Rüyada ıslanmış çamaşır görmek

Rüyada ıslanmış çamaşır görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslanmış çamaşır görmek

# Rüyada ıslanmış çamaşır görmek akrabadan gelecek zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zillet ve hakarete delâlet eder.
Rüyada ıslanmış çamaşır görmek ne anlama gelir?
# Saniyen nimet ve zenginliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mala delâlet eder.
Rüyada ıslanmış çamaşır görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdullah Bin İbrâhim Habrînin tabirinde iyilik ve sağlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sefere ve güç şeylerin kolaylaşmasına delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 249 ( ikiyüzkırkdokuz )
Rüyada ıslanmış çamaşır görmek Yanbek DÜZ tarafından 26.11.2017 – 11:47 tarihinde Adıyaman / Çelikhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4532 – Talha İbnu Ubeydillah İbni Kerîz radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Günlerin en efdali arafe günüdür. Faziletçe cum'a'ya muvafakat eder. O, cum'a günü dışında yapılan yetmiş haccdan efdaldir. Duaların en efdali de arafe günü yapılan duadır. Benim ve benden önceki peygamberlerin söylediği en efdal söz de: "Lâilahe illallah vahdehu lâ-şerikelehu. (Allah birdir, ondan başka ilah yoktur, O'nun ortağı da yoktur) sözüdür."İmam Malik "Duaların en efdali.." ibaresinden sonraki kısmını Muvatta'da tahric etmiştir. Rezin ise rivayeti baştan sona kadar tam olarak tahric etmiştir.Muvatta, Hacc 346, (1, 422).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here