Rüyada ıslanmış ekmek

Rüyada ıslanmış ekmek

<?php echo

 #   Rüyada ıslanmış ekmek günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Saniyen öyle bir kadınla evlenir.Bazende bir süre kederli günler geçireceğinize yorulmaktadır.
 #   Rüyada ıslanmış ekmek zengin birine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim hususunda sıkıntı ve meşakkate işarettir.
 #   Rüyada ıslanmış ekmek daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Rabian onun eliyle hayır ve menfaat kapılarının açılacağına delâlet eder.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Kınâvî Abdurrahîm Bin Ahmed Magribînin tabirinde genellikle iyiye yorulmaz ve hastalıklarla dolu, dert ve tasanın kişiyi derinden etkileyeceği bir döneme haber verir.
 #   Rüyada ıslanmış ekmek hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine ne yaparsa yapsın kişinin bir süre daha kısmetlerinin kapalı olması yüzünden iş sorunu yaşayacağına maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine devlet kurumlarından önemli yerlere gelecek ve olabildiğince ileri gidecek delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada ıslanmış ekmek Refihe AYANOGLU tarafından 24.08.2017 – 20:24 tarihinde Kilis / Musabeyli şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3640 – Hz Cabir (radıyallahu anh) anlatıyor "Resulullah aleyhissalâtu vesselam'la birlikte Zâtu'r-Rikâ' gazvesine çıktık. Askerlerden bir kişi, müşriklerden birinin hanımına temasta bulundu. Kocası da:"Muhammed'in Ashabından kan dökmeden geri dönmeyeceğim'' diye yemin etti. Evinden çıkıp Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ı tâkibe koyuldu. Resulullah aleyhissalâtu vesselâm bir yerde mola verdi ve:"Kim bizi nöbet tutup koruyacak?'' diye sordu. Muhacir ve Ensâr'dan birer adam vazifeyi üzerlerine aldılar. ResuIullah aleyhissalâtu vesselâm, bunlara:"Şu geçidin girişini tutun orada bekleyin!'' diye ferman buyurdu.Bu iki zat, geçidin ağzına gelince muhacirden olanı yattı. Ensâri de namaz kılmaya başladı.Derken tâkipçi adam da oraya geldi. Namazdaki nöbetçinin silüetini görünce anladı ki, bu, askerlerin koruyucusudur, derhal bir ok attı ve ok, eliyle koymuşcasına hedefini buldu. Ensari oku çıkarıp namazına devam etti. Müşrik isabet ettiremedim düşüncesiyle atmaya devam etti. Öyle ki üçüncü okunu da attı. Ensâri de yaraya aldırmadan aynı şekilde namazına devam etti. Bir müddet sonra arkadaşı uyandı. Müşrik bunların iki kişi olduğunu görünce yerinin farkına vardıklarını anladı ve kaçtı.Muhâcirden olan zât, Ensari arkadaşındaki kanı görünce:"Sübhânallah! Sana ilk oku atınca beni niye uyandırmadın?" diye sordu. Arkadaşı:"Öyle bir sure okuyordum ki, kesmek istemedim'' diye cevapladı.''Ebu Dâvud, Tahâret 79, (198).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here