Ana sayfa I Rüyada ıslanmış ekmek

Rüyada ıslanmış ekmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ıslanmış ekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıslanmış ekmek

# Rüyada ıslanmış ekmek haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir grup insandan menfaat elde edeceğinize işarettir.
Rüyada ıslanmış ekmek ne anlama gelir?
# Saniyen huzura ve rahata ereceksiniz demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise pişmanlığa delâlettir.
Rüyada ıslanmış ekmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Yûsuf Bin Ömer El-Kavvâsnin tabirinde saygınlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya hayatında fakr ve zarurete, gam ve kedere, âhirette de azaba işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 848 ( sekizyüzkırksekiz )
Rüyada ıslanmış ekmek Gürak YORGANCI tarafından 28.11.2017 – 14:41 tarihinde Giresun / Keşap şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Niyet hayırlı olmayınca akıbette hayırlı olmuyor maalesef…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here