Ana sayfa I Rüyada ıstakoz yakalamak

Rüyada ıstakoz yakalamak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ıstakoz yakalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ıstakoz yakalamak

# Rüyada ıstakoz yakalamak maddi zarara uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetçinizin fesatlıkla itham edileceğine işarettir.
Rüyada ıstakoz yakalamak ne anlama gelir?
# Saniyen fakirlik ve darlık ile tâbir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların sizden hoşnut olacaklarına işarettir.
Rüyada ıstakoz yakalamak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ramazan Mahfînin tabirinde uyumsuzluk ya da ümitsizlikle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için azizlik, zenginlik, ferahlık, sevinç ve selim bir kalbe malik olmaya delâlet eder. Ve o kişi muradının incisini elde eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 245 ( ikiyüzkırkbeş )
Rüyada ıstakoz yakalamak Fensur ABACIOĞLU tarafından 05.05.2017 – 07:59 tarihinde Konya / Hadım şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Halife Me’mun şöyle demiştir:Arkadaş üç çeşittir:Birincisi gıda gibidir. Zaruridir, ona her zaman ihtiyaç duyulur.Diğeri ilaç gibidir. Gerektiği vakit ihtiyaç duyulur.Üçüncüsü ise hastalık gibidir. Kendisine asla ihtiyaç duyulmaz.Bu üçüncü tip kişilerle kul imtihan halindedir. O öyle biridir ki ne ünsiyet kurulur ne de ondan faydalanılır. Birincisi ise Allah Teâlâ tarafından kuluna ihsan edilen bir nimettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here