Rüyada ızgara yapıldığını görmek

Rüyada ızgara yapıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada ızgara yapıldığını görmek

# Rüyada ızgara yapıldığını görmek gelecek bir mirasa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de Ehlibeyti a işarettir.
Rüyada ızgara yapıldığını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen zulüm gören kimsenin zafer elde edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise küçük bir işten dolayı iyi bir ödül alacağınıza işarettir.
Rüyada ızgara yapıldığını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Abdülhakîm-İ Siyalkûtînin tabirinde makamı daha da artar ve kuvveti ziyadeleşir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için memuriyetinde hile yapmaya, haksiz ve batıl yollu insanların mallarını yemeye işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 635 ( altıyüzotuzbeş )
Rüyada ızgara yapıldığını görmek Mefkûre KÖYLÜ tarafından 15.02.2017 – 17:28 tarihinde Ordu / Fatsa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya imtihanımızın belki en zor tarafı, ifrat ve tefrit arasında itidali muhafaza edebilmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here