Rüyada kabir ziyareti yapmak

Rüyada kabir ziyareti yapmak

Rüyada kabir ziyareti yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kabir ziyareti yapmak kardeş, evlat, güvenilir dost veya ortak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de cömertlikte bulunmak ve Allaha şükrünüzü yerine getirmek için tevfik bulacağınıza işarettir.
# Saniyen engelleri aşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin bir kadın aracılığıyla yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculukta menfaat ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya şöhret bulacağınıza veya çocuğunuzun hastalanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakın zamanda zengin ve mutlu olmaya delalettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 380 ( üçyüzseksen )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

227 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissâlatu vesselâm olgunlaşmazdan önce meyvenin ağacın başında iken satılmasını yasakladı. Kendisine aleyhissalâtu vesselâm meyvenin olgunlaşması ile ne kastediliyor? diye sorulunca: "Onun kızarması ve sararmasıdır" diye açıkladı ve ilave etti: "Cenâb-ı Hakk bir âfet vererek meyveye mâni olacak olsa, kardeşinden aldığın parayı nasıl helâl addedeceksin?"Buhârî, Büyû' 83, Selem 4; Müslim, Müsâkat 15-17 (1555), Büyû 49, 50 (1534-1554); Muvatta, Büyû 11 (2, 618); Ebu Dâvud, Büyû 23, (3367); İbnu Mâce, Ticarât 61, (2284).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here