Rüyada kafir öldürmek

Rüyada kafir öldürmek

Rüyada kafir öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kafir öldürmek kimseye vefa etmeyen himmetsiz kişiye veya uzaktaki bir yakınızdan mektup/ mesaj alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zilletten kurtulacağınıza, işlerinizin düzene gireceğine, mal ve nimet bulacağınıza işarettir.
# Saniyen dünya ve ahiret saadetinden mahrum kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise takvalı ve iyiliksever biriyle herhangi bir konu veya iş hakkında görüşeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; düşmandan zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir işe teşebbüs edeceğinize, ancak geç kalacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 216 ( ikiyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En güvenilir kimse, Allah’tan en çok korkan kimsedir.

1 YORUM

  1. Selamun aleyküm.
    Ben geçen geçe sabah namazımı kıldıktan sonra rüyamda asker elbiseli kafirler gördüm yakınlarımı öldürüyorlardı. Ben iki tanesini kendi silahımla geri kalan iki tanesini onların silahıyla öldürdüm. Onların silâhlarından kaynayan simsiyah sıvı bir madde vardı. Ve bu katrandı onlara ateş ettiğimde katran onları pişirip kavurdu. Kömüre çevirdi. Ve sadece 4 tane öldürerek uyandım. Hayırlara vesile olur inşallah
    Selamun aleyküm.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here