Rüyada kedinin çiş yaptığını görmek

Rüyada kedinin çiş yaptığını görmek

Rüyada kedinin çiş yaptığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kedinin çiş yaptığını görmek görmek beş şekilde tabir olunur: a) Riyaset (baş olma , reislik) , b) Hikmet , c) Günah ve hile , e) Gam ve keder , f) Evlad ve kardeş… Bazı rüya yorumcularına göre de malınızın çoğalacağına işarettir.
# Saniyen güzel bir eğlence yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bedevi erkeğe, dişi devekuşu ise bedevi kadına işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; evleneceğiniz kadının anne ve babasının aynı ırktan olmadıklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yer satın alıp orada ziraat edeceğinize veya bazı tabircilere göre miras elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 719 ( yediyüzondokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Niyet hayırlı olmayınca akıbette hayırlı olmuyor maalesef…

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here