Ana sayfa K Rüyada kör biriyle öpüşmek

Rüyada kör biriyle öpüşmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada kör biriyle öpüşmek ne demek? Rüyada kör biriyle öpüşmek neye işarettir? Rüyada kör biriyle öpüşmek neye yorumlanır? Rüyada kör biriyle öpüşmek nasıl tabir edilir? Rüyada kör biriyle öpüşmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada kör biriyle öpüşmek

Rüyada kör biriyle öpüşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kör biriyle öpüşmek ayrıca yolculuğa delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gizli tuttuğunuz bir sırdan rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
# Saniyen büyük bir rekabet içinde yaşandığını özellikle iş konusunda yükselme hırsına yenik düşüldüğünü de bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzularınıza kavuşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için kariyerinizin yükseleceğine, gelir elde edeceğinize, ancak dini inancınızın zarar göreceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için emanete hıyanet edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 16 ( onaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Basit insanlar, sahip oldukları nimetin kıymetini, elden çıkmadan bilmezler.Sophokles

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here