Ana sayfa K Rüyada koşmak ama yorulmamak

Rüyada koşmak ama yorulmamak

23
0
PAYLAŞ

Rüyada koşmak ama yorulmamak ne demek? Rüyada koşmak ama yorulmamak neye işarettir? Rüyada koşmak ama yorulmamak neye yorumlanır? Rüyada koşmak ama yorulmamak nasıl tabir edilir? Rüyada koşmak ama yorulmamak ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada koşmak ama yorulmamak

Rüyada koşmak ama yorulmamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada koşmak ama yorulmamak ömrünüzün kısalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de size hile yapılacağına işarettir.
# Saniyen bir dostunuzla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşamınızda büyük değişiklikler olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya sır perdenizin aralanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Müslümansanız mürtet olacağınıza, kafirseniz Müslüman olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 31 ( otuzbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahmak ve cahil ile arkadaşlık etme ondan kendini koru. Nice ahmaklar var ki, arkadaş oldukları akıllı kimseleri helâk ederler.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here