Ana sayfa K Rüyada kucağa atlamak

Rüyada kucağa atlamak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada kucağa atlamak ne demek? Rüyada kucağa atlamak neye işarettir? Rüyada kucağa atlamak neye yorumlanır? Rüyada kucağa atlamak nasıl tabir edilir? Rüyada kucağa atlamak ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada kucağa atlamak

Rüyada kucağa atlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kucağa atlamak birilerinin çabasıyla çevrenizde huzur ve asayişin dengeleneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişiliksiz birinin hizmetinde çalışacağınıza işarettir.
# Saniyen duasının makbuliyetine düşmanlarına karşı zafer bulmaya kadr ve şanının yüce olmasına tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  anlaşmazlığa işarettir.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; kasıtlı bir ihanet neticesinde kötü olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için daha önce size kötülüğü dokunan bir insandan intikamınızı alacağınıza işaret eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 511 ( beşyüzonbir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hepimiz farklı sıfatlarla sıfatlandırıldık. Şayet Allah herkesin tıpatıp aynı olmasını isteseydi, hiç şüphesiz öyle yapardı. Farklılıklara saygı göstermemek, kendi doğrularını başkalarına dayatmaya kalkmak, Hakk’ın mukaddes nizamına saygısızlık etmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here