Ana sayfa K Rüyada kuran elinde görmek

Rüyada kuran elinde görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada kuran elinde görmek ne demek? Rüyada kuran elinde görmek neye işarettir? Rüyada kuran elinde görmek neye yorumlanır? Rüyada kuran elinde görmek nasıl tabir edilir? Rüyada kuran elinde görmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada kuran elinde görmek

Rüyada kuran elinde görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kuran elinde görmek musibete uğrayacağınıza ve bu yüzden tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçmiş yaşadığınız olayların hafızanızdan çıkmadığına yorumlanır.
# Saniyen emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağına delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir sıkıntıdan veya vicdan azabından kurtulmak istediğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda iyi evlat ve göz aydınlığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için vatana dönüş işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 13 ( onüç )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1742 – Hz. Selmân radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Rabbiniz hayiydir, kerimdir. Kulu dua ederek kendisine elini kaldırdığı zaman, O, ellerini boş çevirmekten istihya eder."Tirmizî, Daavât 118, (3551); Ebû Dâvud, Salât 358, (1488).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here