Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek

31
0
PAYLAŞ

Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek ne demek? Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek neye işarettir? Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek neye yorumlanır? Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek nasıl tabir edilir? Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek

Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kuran öğrenmek istediğini görmek iyilik içindeyseniz iyiliğin, kötülük içindeyseniz kötülüğün sizde kalıcı olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dert ve hastalıklardan şifa bulmaya, gönül aydınlığına, ilim ve irfana nailiyete delâlet eder
# Saniyen ilim ve hikmet öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise konuşmak demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya yöre halkının korku ve endişe içinde olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ibadet ehli biri olacağınıza ve bahtınızın açık olduğuna işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 315 ( üçyüzonbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1868 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: "İki kelime vardır, bunlar dile hafif, terazide ağır, Rahmân'ada sevgilidirler: Sübhânallahi ve bihamdihi, Sübhânallâhi'l-azim. (Allahım seni hamdinle tesbih ederim, yüce Allah’ım seni tenzih ederim) kelimeleridir."Buhâri, Daavât 65, Eymân 19, Tevhid 58; Müslim, Zikr 31, (2694); Tirmizi, Daavât 61, (3463).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here