Ana sayfa K Rüyada kuran öğrenmek

Rüyada kuran öğrenmek

28
0
PAYLAŞ

Rüyada kuran öğrenmek ne demek? Rüyada kuran öğrenmek neye işarettir? Rüyada kuran öğrenmek neye yorumlanır? Rüyada kuran öğrenmek nasıl tabir edilir? Rüyada kuran öğrenmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada kuran öğrenmek

Rüyada kuran öğrenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kuran öğrenmek hastalıktan şifa bulmaya, korku ve kederden emin olmaya, vahşet ve şiddetten sonra ülfet ve muhabbete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şöyle de tabir etmişlerdir: a) Zevce için cefa , b) Evlat , c) Düşmanlık , d) Hırsızlık , e) Zina ve vefasızlık , f) Koğuculuk , g) Feryat ve figan…
# Saniyen alçak kimse demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise o kimseden menfaat elde edeceğinize, aynı rüyayı bir kadın görürse, iyi bir evlat doğuracağına işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için sadece kendi görüşünü beğenen muhalif birine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmana işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 25 ( yirmibeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6663 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Bir sefer sırasında biz Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'la birlikte idik. Derken, memeleri ida denilen bir bitki ile bağlanmış bir deve sürüsüne rastladık. Sütten istifade için sürüye yaklaştık. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bizi çağırdı, hemen yanına gittik. "Bu develer müslüman bir aileye ait, bu onların zaruri gıdalarıdır ve Allah'tan sonra muhtaç oldukları bereketleri hayırlı mallarıdır. İçinde azıklarınız bulunan dağarcıklarınızın yanına vardığınızda, onların içindeki erzakınızın çalınmış olması sizi sevindirir mi? Bunu adalete uygun bulur musunuz?" buyurdular. Ashab: "Hayır!" deyince: "İşte bu sizin yapmak istediğiniz de öyle bir iştir" buyurdu. Biz: "Yiyip içmeye muhtaç olursak ne dersiniz?" diye sorduk. Şu cevabı verdi: "Yiyin fakat taşımayın, için fakat taşımayın!"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here