Ana sayfa L Rüyada leyla mecnun görmek

Rüyada leyla mecnun görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada leyla mecnun görmek

Rüyada leyla mecnun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada leyla mecnun görmek eşinizle aranızda anlaşmazlık çıkacağına veya ayrılacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünya işlerinin yüzünüze kapanacağına veya dindar biriyseniz, yapacağınız bir işte çıkmaza gireceğinize işarettir.
# Saniyen birçok vech üzerine tabir olunur: a) Fakir ise zengin olur , b) Esir ise azad olur , c) Köle ise esaretten kurtulur , d) Yolcu ise , selametle vatanına varır. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel sözler işiteceğinize veya tevhit kelimesini haykıracağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için bir köylü hakkında iyi haber alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birini öldüreceğinize veya yaralayacağınıza ve bu yüzden insanlar arasında kınanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 216 ( ikiyüzonaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Nasrettin Hoca evinde otururken kapı vurulmuş. Hoca bakmış, kapıyı vuran pejmürde kılıklı biri.“Ne istiyorsun?” diye sormuş.Adam, ”Ben Tanrı misafiriyim,” diye cevap vermiş. “Aç kapıyı da içeri gireyim.”Hoca bir müddet adama bakmış, bakmış, sonra kalkıp aşağı inmiş, adamı elinden tutarak mahallenin camisine götürmüş. “İşte,” demiş, “Madem Tanrı misafirisin, benim evimde işin ne? Tanrının evi burası, gir içeri dilediğin kadar otur.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here