Ana sayfa M Rüyada mağara görmek

Rüyada mağara görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada mağara görmek

Rüyada mağara görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada mağara görmek nimete ve helal rızka şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de tâbiri şöyle: a) Cömertlik ve kerem sahibi olmak , b) Nimete ermek , c) Çok mal ile beraber o malı hayra vermek.
# Saniyen  akrabalarınızla önde gelen şahsiyetlerden biri arasında sorun çıkacağına ve sıkıntı yaşayacaklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  ailenizin nafakasını kısacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya kötü bir kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kazanç ve menfaate delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 634 ( altıyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4613 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cemaatle kılanan namaz münferid kılınan namazdan yirmiyedi derece üstündür." "Yirmibeş derece" diye de rivayet edildi."Buhari, Ezan 30, 31; Müslim, Mesacid 249, (650); Muvatta, Cemâ'a 1; Tirmizi, Salat 161, (215); Nesai, İmamet 42. (2. 103).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here