Ana sayfa N Rüyada nazar duası yazmak

Rüyada nazar duası yazmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada nazar duası yazmak

Rüyada nazar duası yazmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nazar duası yazmak kimseden korkmayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu menfaatin daha fazla olacağına işarettir.
# Saniyen nesebi belli olmayan ve dinde nifak çıkaran kişiye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya yöre halkının hüküm sahibi birinden yana korku içinde olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin sırrından haberdar olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 599 ( beşyüzdoksandokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Üç şey kardeşlik sevgisini safileştirir. Selam vermek, mecliste yer vermek, sevdiği isim ile onu çağırmak.Hz. Ömer (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here