Rüyada parmak düşmesi

3
0
PAYLAŞ

Rüyada parmak düşmesi

Rüyada parmak düşmesi ilminizin insanları DOĞRU yoldan saptıracağına, ibadetlerin kabulüne, ferah ve sevince, çirkin ve kötü işlere ve sapıklığa, orada yaşayan insanların cahilleri alt edeceklerine, sadakatle yaşayacaklarına ve birbirlerine emr-i maruf ve nehy-i münker yapacaklarına, bazende o kadının vefatına, gereksiz ve size yarar sağlamayacak işlerle uğraştığınızı bildirir delalet eder.
# Rüyada parmak düşmesi nifak ehli birinden hoş bir söz işiteceğinize veya bazı tabircilere göre, cahil birinden faydalı bir söz işiteceğinize veyahut da üzgünseniz, sevineceğinize, mal ve servettir bazı rüya yorumcularına göre de faydasız söze ve kalben müteessir olmaya, daha fazla hayra işarettir.
# Ünlü Düşünür Abdurrahmân Bin Yûsuf El-Cevzînin tabirinde kadının yolculuğu terk edeceğine, kıtlığa salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çevrenizdeki insanlarla ilgili güzel sözler duymaya, kötü ve pis işlereyorulur
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 196 ( yüzdoksanaltı )
Rüyada parmak düşmesi Zeren KEREM tarafından 27.07.2017 – 10:37 tarihinde Çanakkale / Yenice şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here