Ana sayfa P Rüyada parmak düşmesi

Rüyada parmak düşmesi

18
0
PAYLAŞ

Rüyada parmak düşmesi

Rüyada parmak düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada parmak düşmesi o kimseden menfaat göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlığınızın azalacağına veya boşanacağınıza işarettir.
# Saniyen zarara veya tehlikeye neden olacak bir şey söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevinilecek bir hadise ile karşılaşacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için tespih ehli olacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanın size boyun eğeceğine işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 648 ( altıyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dinin alışveriş kısmını bilmeyen, haram lokmadan kurtulamaz ve ibadetlerin sevabını bulamaz. Zahmetleri boşa gider ve azaba yakalanır ve çok pişman olur.İmam-ı Azam Ebu Hanefi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here