Rüyada parmak uyuşması

Rüyada parmak uyuşması

Rüyada parmak uyuşması hastalıktan şifa bulmaya ve afiyete, devlet dairelerinden birinde yüksek bir memuriyete, erkek kardeşe ve insandan zararı defeden arkadaşa, insanların arkasından dedikodu edeceğinize ve halk arasında rezil olacağınıza, bazende gam, gussa, hüzün ve kedere, çocuğunuzun çok iyi ve hayırlı biri olacağına delalet eder.
# Rüyada parmak uyuşması vefalı bir dostunuzu kaybedeceğinize, sakat bir çocuğunuzun olacağına bazı rüya yorumcularına göre de hedeflediğiniz durumdan daha da öteye geçeceğinize, ancak zarar göreceğinize, güzel akıbete, iyi amele ve sürura işarettir.
# Ünlü Alim İbrâhim Efendi Mevlânâ Seyyid İbrâhimnin tabirinde ticaret akdetmeye, izzet, rütbe, rızık, menfaat ve mala da salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük ve saygın kadına, zâhidlik ileyorulur
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 264 ( ikiyüzaltmışdört )
Rüyada parmak uyuşması Zülgarni BULGAN tarafından 05.10.2017 – 02:04 tarihinde Malatya / Yazıhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim tükenmez bir hazine, akıl ise eskimez bir elbisedir.

PAYLAŞ

1 YORUM

  1. Rüyamda sağ elimin yüzük parmağının ucunda hissizlik vardı. . Tırnağına bakıyorum kangren olmuş ve kolumdan gelen bir ağrıda hissettim… Elimi parmaklarıma baktığımda bu parmağının bilin gibi söndüğünü gördüm.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here