Rüyada pasta mum üflemek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada pasta mum üflemek

Rüyada pasta mum üflemek eldeki malın zayi olacağına, cahil bir kavmin reisi olarak da tâbir edilir, bazı insanlar tarafından kıskanılacağınıza, kişinin çoluk çocuğudur, bazende karşı cinsten bir kimsenin size karşı duyduğu sevgiyi kaybedeceğinize, o kimsenin duvara yaslandığı
kuvvetlilik nisbetinde şerefinin gitmekte olduğuna delalet eder.
# Rüyada pasta mum üflemek insanın sevineceği rızka, bulunduğunuz bölgede bulunan hakimin öleceğine bazı rüya yorumcularına göre de murada ermeye veya düşmanın size galip geleceğine, ressama, zenginliğe, sevinç ve sürura işarettir.
# Ünlü Düşünür Şihristânî Muhammed Bin Abdülkerîmnin tabirinde helâl mal, ilim ve hikmete, dünya işiyle meşgul olacağınıza salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gelecekte iyi bir konuşmacı olmak istediğinize, mala ve uzun ömreyorulur
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 875 ( sekizyüzyetmişbeş )
Rüyada pasta mum üflemek Bayramettin GÜÇLÜ tarafından 30.04.2017 – 15:15 tarihinde Muğla / Bodrum şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Üzerinde kul hakkı olan kimseler ibadetlerinden feyz alamazlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here