Ana sayfa P Rüyada pasta mum üflemek

Rüyada pasta mum üflemek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada pasta mum üflemek

Rüyada pasta mum üflemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada pasta mum üflemek tâbiri şöyle: a) İlmiyle âmil âlim , b) Üstün idrak , c) Kuvvetli zeka , d) Sıdk ehli olmak. Bazı rüya yorumcularına göre de biriyle ortak olacağınıza veya evleneceğinize delalet eder.
# Saniyen geliri önceden bilinen ve belli olan işlere tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise üç veçhe ile tabir olunur: a) Hidayet , b) İlim , c) Basiret…
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için hayır ve menfaate ve rızka tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir geleceğiniz olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 786 ( yediyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kâinatta en yüksek hakikat imandır, imandan sonra ise namazdır.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here