Rüyada pasta savaşı yapmak

Rüyada pasta savaşı yapmak

Rüyada pasta savaşı yapmak biriyle evleneceğine, namazlarınızı kılmayacağınıza,
bir belâya girer, fakat sonra bundan halâs olur, üzüntü ve kederin gideceğine de, bazende hadiselerin yanlış ve doğrusunu nakletmeye ve vaadinde sıdka, rüyada gündüz görmek, sevinç, sürür ve güzel geçime delalet eder.
# Rüyada pasta savaşı yapmak birinin size yalan söyleyeceğine, daha sonra o yalanın ortaya çıkacağına, yıkık eve ve alçak bir kadına bazı rüya yorumcularına göre de gam ve gussadan kurtulmaya, ana, baba, çoluk ve insanın en yakınlarına işarettir.
# Ünlü Düşünür Tahâvînin tabirinde Kuran okuyacağınıza, huzur ve yalnızlık aradığınıza salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için faydalı dosta, insanlara hayır, nimet ve menfaat ulaşacağınayorulur
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 267 ( ikiyüzaltmışyedi )
Rüyada pasta savaşı yapmak Müslum SELVİ tarafından 19.06.2017 – 22:35 tarihinde Tokat / Pazar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Rabiat-ül Adeviyye, bir yerden geçerken kızartılmış bir koyun gördü hemen ağlamaya başladı. Sebebini soranlara ise:"Hayvanlar, ateşe ancak öldükten sonra girerler dedi. İnsanlar ise diri diri."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here