Ana sayfa P Rüyada pasta savaşı yapmak

Rüyada pasta savaşı yapmak

18
1
PAYLAŞ

Rüyada pasta savaşı yapmak

Rüyada pasta savaşı yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada pasta savaşı yapmak kadınlar için izzet ve makama, erkekler için mal artışına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yedi şekilde tabir olunur: a) Zece , b) Hizmetçi , c) Dost ve yaran , d) Evlat , e) Güzel söz , f) İlim meclisi , g) İyi ve güzel sanat.
# Saniyen zenginliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise erkekler için işlerin daha iyi olacağına, genç kızlar için aşka, genç kadınlar için hamileliğe ve yaşlı kadınlar için maddi yardım alacaklarına işarettir.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda sahip olduğunuz malın zayi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal rızka işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 484 ( dörtyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir insanın iyiliklerini hatırlayıp, günâhlarını unutması gururdandır. Günâhların ne kadar küçük olduğunu değil, bu günâhı Allah’ü Teâlâ’nın huzûrunda işlediğini düşünmek lâzımdır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here