Rüyada patates oturtması görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada patates oturtması görmek

Rüyada patates oturtması görmek işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına, kendiniz için arzu ettiğiniz bir mevkie bir arkadaşınızın ulaşacağına, şanın yüceliğine, ihtiyaçların giderilmesine ve Hak yola, güzel aşk yaşayacağına, ancak para krizi içine düşüleceğine, bazende tehlike yaşayacağınıza, hoşunuza gitmeyecek kötü bir haber alacağınıza delalet eder.
# Rüyada patates oturtması görmek hizmetçiden hayır ve menfaat göreceğinize, dünya işlerinde kazanca çalışma ve gayrete hayır ve menfaate bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğinize ve mal elde edeceğinize, evlilik amacıyla bir kadınla buluşacağınıza işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Ahmed El-Ebyurdînin tabirinde kötü amele, onlardan yana sıkıntı yaşayacağınıza salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerin yolunda gitmesine, ferah ve sürurayorulur
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 583 ( beşyüzseksenüç )
Rüyada patates oturtması görmek İrfani ÇATAK tarafından 19.10.2017 – 05:46 tarihinde Van / Van şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğruluk, kurtuluş yoludur. Kemal, doğru konuşmak ve doğru olmaktır.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here