Ana sayfa P Rüyada patates oturtması görmek

Rüyada patates oturtması görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada patates oturtması görmek

Rüyada patates oturtması görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada patates oturtması görmek ilerleme kaydetmenizi sağlayacak bir dönem içerisinde olduğunuza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de babanın veya hocanın, ya da üzerinde ilim hakkı bulunan bir kimsenin hastalığı ile korkutulmaya alâmettir.
# Saniyen nimete nail olmaya, farzları edaya, namazları vaktinde kılmaya ve dinde salâha delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntıdan uzak olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde olumlu gelişmelere işaret eden rüya bu dönemde alınacak bir terfinin kişiyi mutlu edeceğini kurulan ortaklıklardan büyük fayda görüleceğini ve para meselelerinde akılcı yaklaşımlarda bulunacak olmayı da delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için geçici zevklere tamah etmeyen rüya sahibinin her zaman kendi alın teriyle kazanç elde etmeye çalıştığını da bildirir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 590 ( beşyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3576 – Ebu Ümame radıyallahu anh anlatıyor: “Resülullah aleyhissalâtu vesselam abdest aldı ve bunu, yüzünü üç, ellerini üç sefer yıkayarak, “Kulaklar baştandır” deyip başını da üç sefer meshederek yaptı.”Hammâd der ki: “Bu rivâyette geçen “Kulaklar baştandır” ibaresi, Ebu Ümme'nin sözü mü yoksa Resülullah'ın sözü mü bilemiyorum.”Tirmizi, Taharet 29, (37); Ebu Davud, Taharet 50, (134).Bu metin Tirmizi'nindir. Ebu Dâvud'da şu ifade de yer alır: "Gözpınarlarını da meshederdi.'' O rivayette: "Kulaklar baştandır'' da demiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here