Rüyada şeftali çekirdeği dikmek

35
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali çekirdeği dikmek

Rüyada şeftali çekirdeği dikmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali çekirdeği dikmek düşmana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hoş olmayan haberler alacağınıza işarettir.
# Saniyen saygın bir kimsenin evinize misafir geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise maddi güç elde edeceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde liyakat sahibi olduğunuz takdirde hükümet işinde yönetici olacağınıza, gurbetteyseniz vatanınıza döneceğinize, bekarsanız evleneceğinize, çocuk bekliyorsanız erkek çocuğunuzun olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 845 ( sekizyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dâvûd-i Tâî Hazretleri buyurdu ki:Dünyayı isteyenler, nefislerinin isteklerine karşı acelecidir. Dünya hesabıyla bedenlerini yorarlar. Hâlbuki dünyaya rağbet, dünya ve âhirette yorgunluktan başka bir şey değildir. Zâhidlik ise dünyada ve âhirette rahatlıktır. Öyle ise arslandan kaçar gibi dünyayı isteyen insanlardan kaçmalıdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here