Rüyada şeftali doğurmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali doğurmak

Rüyada şeftali doğurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali doğurmak heybetli, hileli söz sözleyen, kara ve denizde çok çok sefer eden, haris ve düşman üzerine saldıran bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüklük ve övgüye işarettir.
# Saniyen sıcak havada kar görmek ise üzüntü, sıkıntı ve kıtlık demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise içtiğiniz süt kadar mal konusunda üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde üzüntü ve yoksulluğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 602 ( altıyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam Gazali (r.a), dinin temel bilgilerini öğrenip uygulamadan tefsir, fıkıh, kelam gibi farz-ı kifaye ilimlere yönelip bunların önceliğini savunanları, “İnsanları çıplak namaz kılmaktan kurtarmaya çalışıyorum” diyerek kumaş dokuyan fakat kendisi namaz kılmayan bir dokumacıya benzetir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here