Rüyada şeftali doğurmak

Rüyada şeftali doğurmak

Rüyada şeftali doğurmak bir çocuğunuzun veya erkek kardeşinizin veyahut da kız kardeşinizin olacağına işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş konusunda uzun zamandır yaşanan sorunlarının ve sıkıntılarının çözüme ulaşacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine tabir edilir.Bazende insanların kendilerinden bıkmalarına ve sıkılmalarına neden olurlar.
# Rüyada şeftali doğurmak o atın değeri ve güzelliği kadar büyüklük, baht ve saadet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin güzelliklerle karşılaşacağına, Allahın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine ve yükseleceğine delalet eder.
# Rüyada şeftali doğurmak kazanca, faideye ve menfaate delâlet eder.
# Ünlü Alim Kemâlüddîn İbn-İ Adîm Ömer Bin Ahmednin tabirinde kişinin mal ve paraca eksilmesine, başına gelecek bir felakete, sıkıntı ve kedere, dinde noksanlığa yorumlanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here