Rüyada şeftali kesmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali kesmek

Rüyada şeftali kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali kesmek ısırıldığınız ölçüde zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eşiniz hamileyse, her açıdan size benzeyecek erkek çocuk doğuracağına işarettir.
# Saniyen emaneti sahibine vermekten aciz olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kariyerinizin yükseleceğine ve söz sahibi biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda güzel ve duygusal bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çetin ve müşkül işleri kolaylaştırmaya delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 66 ( altmışaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Raşit bin Sâd’a soruldu:Nimet nedir?İç güzelliği, dedi.Zenginlik nedir? diye soruldu.Vücut sağlığıdır, buyurdu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here