Rüyada şeftali koparıp yemek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali koparıp yemek

Rüyada şeftali koparıp yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali koparıp yemek yakaladığınız hayvanın değeri kadar bir köylüden menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş konusunda gelirinizin azalacağına işarettir.
# Saniyen bunun tersine tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalık ve korkuya işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya sevdiğiniz bir kimseyi kaybetme korkusu içinde olduğunuza ve eğer bekarsanız, nişanlanacağınıza veya evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizi kaybedeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 717 ( yediyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1914 – Hz. Ebü Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'da bir adamın parası ödenmemiş bir devesi vardı. Borcunu istemeye geldi. Bu sırada kaba sözler sarf etti, hatta Ashab'tan bâzıları haddini bildirmek istedi. Ancak Resülullah aleyhissalatu vesselâm buna meydan vermeyip:"Bırakın onu! Hak sahibinin konuşma hakkı vardır" buyurdu, sonra da:"Devesini verin!" diye emretti, ilgililer devesini aradılarsa da bulamadılar. Fakat onunkinden daha değerli bir deve buldular. Aleyhissalâtu vesselâm Efendimiz:"Bunu verin" dedi. Adam: "Bana borcunu tam ödedin, Allah da sana ödesin" dedi. Aleyhissalâtu vesselâm:"En hayırlınız, borcunu en iyi ödeyendir!" buyurdu."Buhâri, İstikrâz, 4, 6, 7,13, Vekâlet 5, 6, Hibe 23, 25; Müslim, Musâkât 118-122, (1600-1601), Timizi, Büyü 75, (1316, 1317 Nesâi Büyü 64, (7, 291)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here