Rüyada şeftali toplamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali toplamak

Rüyada şeftali toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali toplamak davet ettiğiniz kimseyi gerçek hayatta kötülüğe çağıracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici ve güzel bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen  borçlanacağınıza veya elinize az miktarda mal geçeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise durumunuzun değişeceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya bir işi gerektiği gibi yapma konusunda detaylı bilgi alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini de dünyası da olmayan inançsız ve fakir kimseye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 338 ( üçyüzotuzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

260 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm çarşıda bir yiyecek yığınına rastlayınca elini yığına daldırıp çıkardı. Parmaklarına rutubet bulaştı. Adama: "Ey satıcı nedir bu?" diye çıkıştı. Adam: "Ey Allah'ın Resûlü, yağmur ıslattı, deyince: "Bu yaşlığı üste getirip, herkesin görmesini sağlayamaz mıydın? Kim bizi aldatırsa o bizden değildir" buyurdu.Müslim, İman 164, (102); Tirmizî, Büyû 74, (1315); Ebu Dâvud, Büyû, 52, (3452); İbnu Mâce, Ticarât, 36, (2224). Metin, Müslim'inkidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here