Rüyada şeftali verdiğini görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali verdiğini görmek

Rüyada şeftali verdiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali verdiğini görmek dinin maslahatına, akla ve ahiret sevabına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadına işarettir.
# Saniyen kısa zamanda muradınıza ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise namaz ve oruç ehli, takva sahibi iyi biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için murada ereceğinize, makam elde edeceğinize, büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza ve onlardan iyilik göreceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 250 ( ikiyüzelli )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı sevenler, dünyalıkları için âhiretlerini terk ediyorlar. Sen, Allah-ü Teâlâ’nın emirlerini yapabilmek için dünyayı terk et.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here