Rüyada şeftali verilmesi

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali verilmesi

Rüyada şeftali verilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali verilmesi o kimseyi halk arasında zelil edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir şair olduğunuza, insanları yeren ve hicveden şiirler okuduğunuza işarettir.
# Saniyen işinizin düzene gireceğine ve sırrınızın gizli kalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgeye büyük bir şahsiyetin geleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Zekeriyya ibn Mahmud el-Kazvinî tabirinde duygusal bir ilişkinizin bozulacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  akan kan miktarınca haram mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 456 ( dörtyüzellialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu dünya da kim güldü kisen gülesin.Yunus Emre

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here