Rüyada şeftali yedirmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şeftali yedirmek

Rüyada şeftali yedirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeftali yedirmek dört veçhe ile tabir olunur. a) Hayır , b) Bereket , c) Kaza-ı hacet , d) Emniyet. Bazı rüya yorumcularına göre de yaşlı bir kadının size büyü yapacağına işarettir.
# Saniyen zorlukların kolaylaşacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanı işinden alıkoyan bir meşguliyete işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için miras talep edeceğinize, ancak bir şey elde edemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beş vech ile tâbir olunur: a) Küçük evlât , b) Kız evlât , d) Dost ve arkadaş , c) Erkek kardeş , e) Kız kardeş…
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 274 ( ikiyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’a itaat etmeyen, ibadeti olmayan kişi cehennem ateşinden kurtulamaz.Malik bin Dinar Hz.leri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here