Rüyada şehid olan birini görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada şehid olan birini görmek

Rüyada şehid olan birini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehid olan birini görmek söz sahibi birinden size menfaat ulaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çıbanın büyüklüğü miktarınca malınızın artacağına işarettir.
# Saniyen evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza, bekarsanız evleneceğinize, yolculukta olan bir yakınınız varsa selametle geri döneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin ve ihsan ehli biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya meslek hayatınızda veya diğer işlerinizde ideal bir geleceğe sahip olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir hedefe kısa zamanda ulaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 353 ( üçyüzelliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah, sevdiği kulunu ona ihtiyaç duyulan yere gönderir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here