Rüyada şehide dua okumak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şehide dua okumak

Rüyada şehide dua okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehide dua okumak üzüntü ve endişeye, bazı tabircilere göre de kavga veya münakaşaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygın kimseler arasına gireceğinize işarettir.
# Saniyen bazı işlerinizden dolayı düşman kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise elde ettiğiniz mal miktarınca size değer veren biriyle yakınlık kuracağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda fitneci bir kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için erkek çocuğunuzun olacağına, dişi buzağıya sahip olduğunuzu görmek ise, kız çocuğunuzun olacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 510 ( beşyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kişinin sözü, aklını ve faziletini gösterir.Hz. Ebubekir r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here