Rüyada şehide Fatiha okumak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada şehide Fatiha okumak

Rüyada şehide Fatiha okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehide Fatiha okumak söz sahibi birinden yana sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bedbahtlığa işarettir.
# Saniyen rüya sahibinin bazı yanlışlardan hatalardan kurtulabilmek için çareler aradığını aşırı stres içinde kaldığını ifade eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bol kazançlı işe sıhhatli ve zekice düşüncelereazimli ve sabırlı davranışlara delalet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya şu şekilde de tâbir olunur: a) Mal , b) Zevce , c) İşsiz kimse için iş , d) Yolculuk. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gerçek hayatta o kimsenin zarara uğrayacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 104 ( yüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanların uğrunda öldükleri, uğrunda yaşadıklarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here