Rüyada şehide Fatiha okumak

Rüyada şehide Fatiha okumak

Rüyada şehide Fatiha okumak gizli bir düşman tarafından darbe alacağınıza işarettir. Saniyen devletin güvenlik kuvvetlerine de işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, atacağı bazı adımlar ve hayata geçireceği bazı projeler ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalet eder.
# Rüyada şehide Fatiha okumak harcanan mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de neslinin çok olacağına ve o neslin devamına delâlet eder.
# Rüyada şehide Fatiha okumak haram mala delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Fethullah Şirvânînin tabirinde rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir projede ya da çalışmada çok büyük adımlar atacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine işaret eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here