Rüyada şehir değiştirmek görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada şehir değiştirmek görmek

Rüyada şehir değiştirmek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehir değiştirmek görmek mal ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akıbetinizin iyi olacağına ve ölümünüzün şehadetle gerçekleşeceğine işarettir.
# Saniyen adınızdan çokça söz edilecek bir olaya karışacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sapık bir kişinin sizinle arkadaşlıktan ayrılacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya saygınlık ve izzetinizin artacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç veçhe ile tabir olunur: a) Gizli mal , b) Keskin ve kuvvetli akıl , c) Makbul hayır..
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 426 ( dörtyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kurban ibadeti, Cenab-ı Hakk’a yakınlığın, müslüman yardım ve dayanışma ahlakının bir sembolüdür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here