Rüyada şehir dışından misafir gelmesi

22
0
PAYLAŞ

Rüyada şehir dışından misafir gelmesi

Rüyada şehir dışından misafir gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehir dışından misafir gelmesi zayıf bir düşmana üstünlük sağlayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin ve kazancınızın kötü olacağına işarettir.
# Saniyen salih bir çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise nüfuzunuzda veya süsünüzde eksiklik olacağına işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için felaket ve endişeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yedi şekilde tabir olunur: a) Din , b) Mal , c) Evlat , d) Basiret , e) Hidayet , f) İrşad , g) Şifa…
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 182 ( yüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Halife Me’mun şöyle demiştir:“Arkadaş üç çeşittir:Birincisi gıda gibidir. Zaruridir, ona her zaman ihtiyaç duyulur.Diğeri ilaç gibidir. Gerektiği vakit ihtiyaç duyulur.Üçüncüsü ise hastalık gibidir. Kendisine asla ihtiyaç duyulmaz.Bu üçüncü tip kişilerle kul imtihan halindedir. O öyle biridir ki ne ünsiyet kurulur ne de ondan faydalanılır. Birincisi ise Allah Teâlâ tarafından kuluna ihsan edilen bir nimettir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here