Rüyada şehir şehir gezmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şehir şehir gezmek

Rüyada şehir şehir gezmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehir şehir gezmek tâbiri şöyle: a) İlmiyle âmil âlim , b) Üstün idrak , c) Kuvvetli zeka , d) Sıdk ehli olmak. Bazı rüya yorumcularına göre de gam ve kederden halâs olmağa delalet eder.
# Saniyen fakir yabancıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için düşmanlık, kavga ve boş söze delâlettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evin hanımının başına bir bela geleceğine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 893 ( sekizyüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cüneyd-i Bağdadi k.s. hazretleri şöyle buyurmuştur: “Sufi yeryüzü gibidir, iyisi de kötüsü de üzerine basar. Kötü olan her şey üzerine atılır ama ondan hep iyi şeyler çıkar. Tasavvuf ehli bulut gibidir, her şeyi gölgelendirir. Yağmur gibidir, her şeyi sular, ayrım yapmadan insanların ağırlığını yüklenir, onlara iyilikte bulunur.”Ebu Türab Nahşebi k.s. hazretleri de şöyle buyurur: “Sufi o kişidir ki hiçbir şey onu bulandırmaz, her şey onunla saflaşır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here