Rüyada şehir sular altında

19
0
PAYLAŞ

Rüyada şehir sular altında

Rüyada şehir sular altında

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehir sular altında o bölgede fitne ve savaş çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahip olduğunuz zift miktarınca mal bulacağınıza işarettir.
# Saniyen beş veçhe ile tâbir olunur: a) Halife , b) Büyük imam , c) İman , d) İslâm , e) Müminlere emn ve eman Bazı rüya tabirlerinde ise yargıç veya hatip olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde haram mal kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için haram mal yiyeceğinize ve çok yemin edeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 445 ( dörtyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here