Rüyada şehri su basması

20
0
PAYLAŞ

Rüyada şehri su basması

Rüyada şehri su basması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehri su basması başkalarıyla kurduğunuz hassas bağlantıları insanlardan gizli tutmanız gerektiğine, aksi takdirde bunların her an kopabileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir anne ve baba olmanın ifadesi olan rüya evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve kişide yaratacağı güzelliklerin hayatı tamamen değiştireceğini de tabir eder.
# Saniyen çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise herkesin sizden yüz çevireceğine veya zulüm göreceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda  bir kadına çirkin bir söz söyleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok tehlikeli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 396 ( üçyüzdoksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here